SCRH8D43-100
BelBel
SCRH8D43-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH8D43-100
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 3.6A 36 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH8D43-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH8D43-100
Tau Wae SCRH8D43-100 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 3.6A 36 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145887 pcs Pepa Raraunga SCRH8D43-100.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH8D43
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 3.6A 36 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 36 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.6A I teie nei - Maama 3.6A