SCRH8D43-150
BelBel
SCRH8D43-150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH8D43-150
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 2.6A 53 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH8D43-150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH8D43-150
Tau Wae SCRH8D43-150 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 2.6A 53 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124546 pcs Pepa Raraunga SCRH8D43-150.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Inductor 2.6A 53 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 53 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.6A I teie nei - Maama 2.6A