SCRH8D43-4R7
BelBel
SCRH8D43-4R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH8D43-4R7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 4.6A 22 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH8D43-4R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH8D43-4R7
Tau Wae SCRH8D43-4R7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 4.6A 22 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140156 pcs Pepa Raraunga SCRH8D43-4R7.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ētahi Ingoa 595-1520-2
SCRH8D43-4R7M
SCRH8D434R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 4.6A 22 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.6A
I teie nei - Maama 4.6A