SCRH8D43-680
BelBel
SCRH8D43-680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH8D43-680
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 1.2A 240 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH8D43-680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH8D43-680
Tau Wae SCRH8D43-680 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 1.2A 240 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164304 pcs Pepa Raraunga SCRH8D43-680.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ētahi Ingoa 595-1523-2
SCRH8D43-680M
SCRH8D43680
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Inductor 1.2A 240 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.2A
I teie nei - Maama 1.2A