SCRH8D28-2R5
BelBel
SCRH8D28-2R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH8D28-2R5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.5UH 4.5A 15.6 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH8D28-2R5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH8D28-2R5
Tau Wae SCRH8D28-2R5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 2.5UH 4.5A 15.6 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151542 pcs Pepa Raraunga SCRH8D28-2R5.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5µH Shielded Inductor 4.5A 15.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15.6 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.5A I teie nei - Maama 4.5A