PFC375-4000FG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFC375-4000FG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 375W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC375-4000FG
Tau Wae PFC375-4000FG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 375W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4430 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 5V Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Raupapa PFC375
Mana (Watts) 375W Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana Yes Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 68%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 12V 12V 5V 40A, 10A, 6A, 3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 40A, 10A, 6A, 3A