PFC375-1028FM
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFC375-1028FM
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 375W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC375-1028FM
Tau Wae PFC375-1028FM Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 375W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5667 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm)
Raupapa PFC375 Mana (Watts) 375W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 68%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 13.4A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 13.4A