PFC375-1024FMG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFC375-1024FMG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC375-1024FMG
Tau Wae PFC375-1024FMG Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 5207 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Raupapa PFC375
Mana (Watts) 375W Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 68% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 15A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Whakaaetanga CE