PFC375-1048FG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFC375-1048FG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 375W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC375-1048FG
Tau Wae PFC375-1048FG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 375W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5455 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Raupapa PFC375
Mana (Watts) 375W Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 68% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7.8A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 7.8A Whakaaetanga CE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PFC375-4001F
PFC375-4001F
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 3X12V 375W
I roto i te taonga: 6019 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 375W