PFC375-4001F
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFC375-4001F
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 3X12V 375W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC375-4001F
Tau Wae PFC375-4001F Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 3X12V 375W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6019 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 12V Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm)
Raupapa PFC375 Mana (Watts) 375W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 4
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 68% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 12V 12V 12V 40A, 10A, 6A, 3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 40A, 10A, 6A, 3A Whakaaetanga CE