110RCM500-24
BelBel
110RCM500-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 110RCM500-24
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 500W
Ngā Rauemi: 110RCM500-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 297 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 110RCM500-24
Tau Wae 110RCM500-24 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297 pcs Pepa Raraunga 110RCM500-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Input (Min) 77V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 137.5V Momo Enclosed, Conformal Coated
Rahi / Rahi 8.23" L x 5.55" W x 1.57" H (209.0mm x 141.0mm x 39.9mm) Raupapa Melcher RCM
Mana (Watts) 500W Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 96%
Nama - Whakaputa (Max) 21A Whakaaetanga CE