110RCM300-24DMQF
BelBel
110RCM300-24DMQF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 110RCM300-24DMQF
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 300W
Ngā Rauemi: 110RCM300-24DMQF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 356 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 356 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 110RCM300-24DMQF
Tau Wae 110RCM300-24DMQF Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 356 pcs Pepa Raraunga 110RCM300-24DMQF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Input (Min) 50.4V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 137.5V Momo Enclosed, Conformal Coated
Rahi / Rahi 7.43" L x 4.57" W x 1.50" H (188.7mm x 116.1mm x 38.1mm) Raupapa Melcher RCM
Mana (Watts) 300W Ētahi Ingoa 110RCM300-24DMQF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 93.5% Nama - Whakaputa (Max) 12.5A