110RCM300-24
BelBel
110RCM300-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 110RCM300-24
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 300W
Ngā Rauemi: 110RCM300-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 350 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 110RCM300-24
Tau Wae 110RCM300-24 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 350 pcs Pepa Raraunga 110RCM300-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Input (Min) 50.4V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 137.5V Momo Enclosed, Conformal Coated
Rahi / Rahi 7.43" L x 4.57" W x 1.50" H (188.7mm x 116.1mm x 38.1mm) Raupapa Melcher RCM
Mana (Watts) 300W Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 93.5%
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Whakaaetanga CE