110RCM300-12DMQF
BelBel
110RCM300-12DMQF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 110RCM300-12DMQF
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: 110RCM300-12DMQF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 321 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 321 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 110RCM300-12DMQF
Tau Wae 110RCM300-12DMQF Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 321 pcs Pepa Raraunga 110RCM300-12DMQF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Input (Min) 50.4V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 137.5V Momo Enclosed
Rahi / Rahi 7.43" L x 4.57" W x 1.50" H (188.6mm x 116.0mm x 38.0mm) Raupapa RCM
Mana (Watts) 300W Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 91%
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE, NEMKO