110RCM150-24DMQF
BelBel
110RCM150-24DMQF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 110RCM150-24DMQF
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: 110RCM150-24DMQF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 549 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 110RCM150-24DMQF
Tau Wae 110RCM150-24DMQF Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 549 pcs Pepa Raraunga 110RCM150-24DMQF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Input (Min) 50.4V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 137.5V Momo Enclosed, Conformal Coated
Rahi / Rahi 6.48" L x 3.78" W x 1.42" H (164.6mm x 96.0mm x 36.1mm) Raupapa Melcher RCM
Mana (Watts) 150W Ētahi Ingoa 110RCM150-24DMQF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 93% Nama - Whakaputa (Max) 6.25A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
110RCM300-12DMQF
110RCM300-12DMQF
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 300W
I roto i te taonga: 321 pcs
Tikiake: 110RCM300-12DMQF.pdf
RFQ
110RCM150-24D
110RCM150-24D
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 568 pcs
Tikiake: 110RCM150-24D.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 24V 1000W
I roto i te taonga: 158 pcs
Tikiake: 110RCM1000-24DMQF.pdf
110RCM300-24
110RCM300-24
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 24V 300W
I roto i te taonga: 350 pcs
Tikiake: 110RCM300-24.pdf
110RCM150-24DMQ
110RCM150-24DMQ
I roto i te taonga: 502 pcs
Tikiake: 110RCM150-24DMQ.pdf
110RCM150-24DF
110RCM150-24DF
I roto i te taonga: 565 pcs
Tikiake: 110RCM150-24DF.pdf