GPFC160-28
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC160-28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC160-28
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 160W
Ngā Rauemi: GPFC160-28.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC160-28
Tau Wae GPFC160-28 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4090 pcs Pepa Raraunga GPFC160-28.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Raupapa GPFC160
Mana (Watts) 160W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A