GPFC160-15
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC160-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC160-15
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 160W
Ngā Rauemi: GPFC160-15.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC160-15
Tau Wae GPFC160-15 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5498 pcs Pepa Raraunga GPFC160-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Raupapa GPFC160
Mana (Watts) 160W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 9.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 9.3A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPFC160-24
GPFC160-24
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 160W
I roto i te taonga: 5776 pcs
Tikiake: GPFC160-24.pdf
RFQ
GPFC125GG
GPFC125GG
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 125W
I roto i te taonga: 4727 pcs
Tikiake: GPFC125GG.pdf
RFQ
GPFC160-15G
GPFC160-15G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 160W