GPFC160-24
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC160-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC160-24
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 160W
Ngā Rauemi: GPFC160-24.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC160-24
Tau Wae GPFC160-24 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5776 pcs Pepa Raraunga GPFC160-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Raupapa GPFC160
Mana (Watts) 160W Ētahi Ingoa 271-1120
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5.8A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5.8A Whakaaetanga CE