GPFC125HG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC125HG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC125HG
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W
Ngā Rauemi: GPFC125HG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 493 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 493 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC125HG
Tau Wae GPFC125HG Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 493 pcs Pepa Raraunga GPFC125HG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 -12V Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 6.00" L x 3.50" W x 1.50" H (152.4mm x 88.9mm x 38.1mm) Raupapa GPFC125
Mana (Watts) 125W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 72%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 3.3V 5V 12V -12V 9A, 4A, 2.5A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 9A, 4A, 2.5A, 300mA
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPFC160-15
GPFC160-15
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 160W
I roto i te taonga: 5498 pcs
Tikiake: GPFC160-15.pdf
RFQ
GPFC160-24G
GPFC160-24G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 160W
I roto i te taonga: 4693 pcs
Tikiake: GPFC160-24G.pdf
RFQ
GPFC125H
GPFC125H
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W