GPFC160-5G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC160-5G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC160-5G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5.1V 160W
Ngā Rauemi: GPFC160-5G.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC160-5G
Tau Wae GPFC160-5G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5.1V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5409 pcs Pepa Raraunga GPFC160-5G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Raupapa GPFC160
Mana (Watts) 160W Ētahi Ingoa 271-2351
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPFC160-24G
GPFC160-24G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 160W
I roto i te taonga: 4693 pcs
Tikiake: GPFC160-24G.pdf
RFQ
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 180W
I roto i te taonga: 4728 pcs
Tikiake: GPFC250-24G.pdf
RFQ
GPFC160-5
GPFC160-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 160W