GPFC250-15
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC250-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC250-15
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 250W
Ngā Rauemi: GPFC250-15.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC250-15
Tau Wae GPFC250-15 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5292 pcs Pepa Raraunga GPFC250-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm)
Raupapa GPFC250 Mana (Watts) 250W
Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 12A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A Whakaaetanga CE, cURus, TUV