SSL025M6D
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSL025M6D
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua SSL025M6D = THRU-HOLE
Ngā Rauemi: SSL025M6D.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 284 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 284 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL025M6D
Tau Wae SSL025M6D Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
He Rahinga Kei te wātea 284 pcs Pepa Raraunga SSL025M6D.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga -
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa DUALOBE, Nanonics
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1-1589469-2
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Mating Side, Female Screwlock
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā -
Whakautu Whakamutunga Tin-Lead Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae -
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SSL015SC2DC006N
SSL015SC2DC006N
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CABLE ASSY RCPT 15POS 30AWG 6"