SSL025PC2DC020N
Hua Hua
Tau Wae: SSL025PC2DC020N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 25POS 30AWG 20IN
Ngā Rauemi: SSL025PC2DC020N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 499 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL025PC2DC020N
Tau Wae SSL025PC2DC020N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 25POS 30AWG 20IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 499 pcs Pepa Raraunga SSL025PC2DC020N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 3-1589455-4
3-1589455-4-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 25
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te roa 1.67' (508.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.67' (508.00mm)