SSL025SC2DC006N
Hua Hua
Tau Wae: SSL025SC2DC006N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 25POS 30AWG 6IN
Ngā Rauemi: SSL025SC2DC006N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 483 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 483 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL025SC2DC006N
Tau Wae SSL025SC2DC006N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT 25POS 30AWG 6IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 483 pcs Pepa Raraunga SSL025SC2DC006N.pdf
Waea Wire 30 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga -
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa DUALOBE, Nanonics
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1-1589457-6
1-1589457-6-ND
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata -