SSL037PC2DC012N
Hua Hua
Tau Wae: SSL037PC2DC012N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 37POS 30AWG 12IN
Ngā Rauemi: SSL037PC2DC012N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 435 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL037PC2DC012N
Tau Wae SSL037PC2DC012N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 37POS 30AWG 12IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 435 pcs Pepa Raraunga SSL037PC2DC012N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 3-1589455-8
3-1589455-8-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 37
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te roa 1.00' (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)