SSL025PC2DC006N
Hua Hua
Tau Wae: SSL025PC2DC006N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 25POS 30AWG 6IN
Ngā Rauemi: SSL025PC2DC006N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 480 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL025PC2DC006N
Tau Wae SSL025PC2DC006N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 25POS 30AWG 6IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 480 pcs Pepa Raraunga SSL025PC2DC006N.pdf
Waea Wire 30 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga -
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa DUALOBE, Nanonics
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 3-1589455-2
3-1589455-2-ND
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata -