SSL015SC2DC012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSL015SC2DC012N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 15POS WIRE
Ngā Rauemi: SSL015SC2DC012N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 470 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL015SC2DC012N
Tau Wae SSL015SC2DC012N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT 15POS WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 470 pcs Pepa Raraunga SSL015SC2DC012N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 1-1589457-3
1-1589457-3-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 15
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 1.00' (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)