SSL015SC2DC006N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSL015SC2DC006N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CABLE ASSY RCPT 15POS 30AWG 6"
Ngā Rauemi: SSL015SC2DC006N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 526 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 526 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL015SC2DC006N
Tau Wae SSL015SC2DC006N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CABLE ASSY RCPT 15POS 30AWG 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 526 pcs Pepa Raraunga SSL015SC2DC006N.pdf
Waea Wire 30 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga -
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa DUALOBE, Nanonics
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1-1589457-2
1-1589457-2-ND
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Mating Side, Female Screwlock
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Female Sockets Connector