FDP18N20F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDP18N20F
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 18A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FDP18N20F.pdf2.FDP18N20F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP18N20F
Tau Wae FDP18N20F Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 18A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56789 pcs Pepa Raraunga 1.FDP18N20F.pdf2.FDP18N20F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 9A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 100W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 26nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 18A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)