FDP15N65
Hua Hua
Tau Wae: FDP15N65
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 650V 15A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FDP15N65.pdf2.FDP15N65.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP15N65
Tau Wae FDP15N65 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 650V 15A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4718 pcs Pepa Raraunga 1.FDP15N65.pdf2.FDP15N65.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 440 mOhm @ 7.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 250W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3095pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 63nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 650V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 650V 15A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-220-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)