FDP16N50
Hua Hua
Tau Wae: FDP16N50
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 16A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FDP16N50.pdf2.FDP16N50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP16N50
Tau Wae FDP16N50 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 16A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5472 pcs Pepa Raraunga 1.FDP16N50.pdf2.FDP16N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 200W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1945pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 16A (Tc) 200W (Tc) Through Hole TO-220-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)