FDP20N50F
Hua Hua
Tau Wae: FDP20N50F
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 20A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FDP20N50F.pdf2.FDP20N50F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP20N50F
Tau Wae FDP20N50F Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 20A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42988 pcs Pepa Raraunga 1.FDP20N50F.pdf2.FDP20N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 10A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 250W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3390pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 65nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 20A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-220-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FDP24N40
FDP24N40
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 400V 24A TO-220
I roto i te taonga: 54731 pcs
Tikiake: FDP24N40.pdf
RFQ
FDP20N50
FDP20N50
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 20A TO-220