FDP15N40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDP15N40
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 400V 15A TO-220
Ngā Rauemi: 1.FDP15N40.pdf2.FDP15N40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDP15N40
Tau Wae FDP15N40 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 400V 15A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57062 pcs Pepa Raraunga 1.FDP15N40.pdf2.FDP15N40.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 7.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 170W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1750pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 36nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 400V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 400V 15A (Tc) 170W (Tc) Through Hole TO-220-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)