Z84C0020FEG
ZilogZilog
Z84C0020FEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z84C0020FEG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MPU Z80 20MHZ 44QFP
Ngā Rauemi: 1.Z84C0020FEG.pdf2.Z84C0020FEG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z84C0020FEG
Tau Wae Z84C0020FEG Kaihanga Zilog
Whakaahuatanga IC MPU Z80 20MHZ 44QFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4487 pcs Pepa Raraunga 1.Z84C0020FEG.pdf2.Z84C0020FEG.pdf
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFP Tere 20MHz
Raupapa Z80 Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 44-LQFP
Ētahi Ingoa 269-3900
Z84C0020FEG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 8-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 20MHz 44-QFP Te tukatuka Core Z80