Z84C0020VEC
ZilogZilog
Z84C0020VEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z84C0020VEC
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MPU Z80 20MHZ 44PLCC
Ngā Rauemi: 1.Z84C0020VEC.pdf2.Z84C0020VEC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z84C0020VEC
Tau Wae Z84C0020VEC Kaihanga Zilog
Whakaahuatanga IC MPU Z80 20MHZ 44PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4655 pcs Pepa Raraunga 1.Z84C0020VEC.pdf2.Z84C0020VEC.pdf
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC Tere 20MHz
Raupapa Z80 Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tube Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Ētahi Ingoa 269-3030 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 8-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 20MHz 44-PLCC Te tukatuka Core Z80