Z84C0020PEG
ZilogZilog
Z84C0020PEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z84C0020PEG
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MPU Z80 20MHZ 40DIP
Ngā Rauemi: 1.Z84C0020PEG.pdf2.Z84C0020PEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z84C0020PEG
Tau Wae Z84C0020PEG Kaihanga Zilog
Whakaahuatanga IC MPU Z80 20MHZ 40DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10377 pcs Pepa Raraunga 1.Z84C0020PEG.pdf2.Z84C0020PEG.pdf
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP Tere 20MHz
Raupapa Z80 Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.620", 15.75mm)
Ētahi Ingoa 269-3901
Z84C0020PEG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 8-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 20MHz 40-PDIP