Z84C0010VEC00TR
ZilogZilog
Z84C0010VEC00TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z84C0010VEC00TR
Kaihanga / Waitohu: Zilog
Whakaahuatanga hua IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC
Ngā Rauemi: 1.Z84C0010VEC00TR.pdf2.Z84C0010VEC00TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z84C0010VEC00TR
Tau Wae Z84C0010VEC00TR Kaihanga Zilog
Whakaahuatanga IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5516 pcs Pepa Raraunga 1.Z84C0010VEC00TR.pdf2.Z84C0010VEC00TR.pdf
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC Tere 10MHz
Raupapa Z80 Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 8-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 10MHz 44-PLCC
Te tukatuka Core Z80 Co-Processors / DSP -
Tau Wae Tuakiri Z84C00 He Korero Ano -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Z84C0010VEC
Z84C0010VEC
Kaihanga: Zilog
Whakaahuatanga: IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC