74271211S
Hua Hua
Tau Wae: 74271211S
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 425 OHM HINGED 21MM
1 pcs
18 pcs
36 pcs
180 pcs
360 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74271211S
Tau Wae 74271211S Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga FERRITE CORE 425 OHM HINGED 21MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8498 pcs Pepa Raraunga
Momo Round Raupapa Star-Tec
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.850" W x 1.693" H (47.00mm x 43.00mm)
Ētahi Ingoa 732-9641 Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga 4W620
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 2.205" (56.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.827" Dia (21.00mm)
Taeha @ Ngaa 425 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 425 Ohm @ 100MHz ID 0.827" Dia (21.00mm) OD 1.850" W x 1.693" H (47.00mm x 43.00mm) Length 2.205" (56.00mm)
Hoahoa Hinged (Snap On), Key Required
Ngā Hua e hāngai ana
74271221S
74271221S
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 270 OHM HINGED
I roto i te taonga: 19512 pcs
Kaihanga: Wurth Electronics
I roto i te taonga: 18009 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: FERRITE 525OHM HINGED 24.99MM
Whakaahuatanga: FERRITE 417OHM HINGED 15.01MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 273 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 182 OHM HINGED 5MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 265 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 425 OHM HINGED 21MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 241 OHM HINGED
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel