74271151S
Hua Hua
Tau Wae: 74271151S
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE 417OHM HINGED 15.01MM
1 pcs
5 pcs
10 pcs
24 pcs
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74271151S
Tau Wae 74271151S Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga FERRITE 417OHM HINGED 15.01MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12130 pcs Pepa Raraunga
Momo Round Raupapa Star-Tec
Ratonga - Ētahi Ingoa 732-11547
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga 4W620 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 1.929" (49.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.591" Dia (15.01mm) Taeha @ Ngaa 417 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 417 Ohm @ 100MHz ID 0.591" Dia (15.01mm) OD Length 1.929" (49.00mm) Hoahoa Hinged (Snap On), Key Required
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 273 OHM HINGED
I roto i te taonga: 13522 pcs
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 182 OHM HINGED 5MM
I roto i te taonga: 28308 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 270 OHM HINGED