74271142S
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74271142S
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 182 OHM HINGED 5MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74271142S
Tau Wae 74271142S Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga FERRITE CORE 182 OHM HINGED 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23655 pcs Pepa Raraunga
Momo Round Raupapa Star-Tec
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.519" W x 0.740" H (13.20mm x 18.80mm)
Ētahi Ingoa 732-3420 Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga 4W620
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 1.280" (32.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.197" Dia (5.00mm)
Taeha @ Ngaa 182 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 182 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.519" W x 0.740" H (13.20mm x 18.80mm) Length 1.280" (32.50mm)
Hoahoa Hinged (Snap On), Key Required
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 241 OHM HINGED
I roto i te taonga: 22318 pcs
Tikiake:
RFQ
74271211S
74271211S
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 425 OHM HINGED 21MM
I roto i te taonga: 8498 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 246 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE 417OHM HINGED 15.01MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 273 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 270 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 182 OHM HINGED 5MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 321 OHM HINGED 6MM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel