74271222S
Hua Hua
Tau Wae: 74271222S
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 265 OHM HINGED
10 pcs
50 pcs
140 pcs
280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74271222S
Tau Wae 74271222S Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga FERRITE CORE 265 OHM HINGED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19820 pcs Pepa Raraunga
Momo Round Raupapa Star-Tec
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.318" W x 1.134" H (33.50mm x 28.80mm)
Ētahi Ingoa 732-3619 Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga 4W620
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 1.661" (42.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.492" Dia (12.50mm)
Taeha @ Ngaa 265 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 265 Ohm @ 100MHz ID 0.492" Dia (12.50mm) OD 1.318" W x 1.134" H (33.50mm x 28.80mm) Length 1.661" (42.20mm)
Hoahoa Hinged (Snap On), Key Required
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 265 OHM HINGED
I roto i te taonga: 22892 pcs
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 273 OHM HINGED
I roto i te taonga: 13522 pcs
Tikiake:
RFQ
74271251S
74271251S
Whakaahuatanga: FERRITE 525OHM HINGED 24.99MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 425 OHM HINGED 21MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 270 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 98 OHM CLAMP 27.5MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 93 OHM CLAMP 8.2MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 106 OHM CLAMP 8.2MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 200 OHM CLAMP
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel