74271251S
Hua Hua
Tau Wae: 74271251S
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE 525OHM HINGED 24.99MM
1 pcs
5 pcs
10 pcs
24 pcs
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74271251S
Tau Wae 74271251S Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga FERRITE 525OHM HINGED 24.99MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5024 pcs Pepa Raraunga
Momo Round Raupapa Star-Tec
Ratonga - Ētahi Ingoa 732-11549
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga 4W620 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 2.441" (62.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.984" Dia (24.99mm) Taeha @ Ngaa 525 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 525 Ohm @ 100MHz ID 0.984" Dia (24.99mm) OD Length 2.441" (62.00mm) Hoahoa Hinged (Snap On), Key Required
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 200 OHM CLAMP
I roto i te taonga: 9170 pcs
Tikiake:
RFQ
74271221S
74271221S
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 270 OHM HINGED
I roto i te taonga: 19512 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 106 OHM CLAMP 8.2MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 98 OHM CLAMP 27.5MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 265 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE 525OHM HINGED 24.99MM
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 273 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 119 OHM HINGED
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 93 OHM CLAMP 8.2MM
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel