MPX20W3100FG00MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPX20W3100FG00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 100MF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: MPX20W3100FG00MSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPX20W3100FG00MSSD
Tau Wae MPX20W3100FG00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 100MF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127519 pcs Pepa Raraunga MPX20W3100FG00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.748" L x 0.394" W (19.00mm x 10.00mm) Raupapa -
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1802
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Paper, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 100mF Film Capacitor 250V Paper, Metallized Radial
Te kaha 100mF Nga tono EMI, RFI Suppression