MPX2100DP
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPX2100DP
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua SENSOR DIFF PRESSURE 14.5 PSI MA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPX2100DP
Tau Wae MPX2100DP Kaihanga N/A
Whakaahuatanga SENSOR DIFF PRESSURE 14.5 PSI MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9933 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 16 V Kāhua Whakamutunga PCB
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa MPX2100
Pato Muri Differential Kāhua Port Barbed
Tauranga Tauranga Male - 0.19" (4.93mm) Tube, Dual Paa / Case 4-SIP Module
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa 0 mV ~ 40 mV (10V)
Ētahi Ingoa 935324059117 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Te Tatari Mahi 14.5 PSI (100 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei 58.02 PSI (400 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Differential Male - 0.19" (4.93mm) Tube, Dual 0 mV ~ 40 mV (10V) 4-SIP Module Te tika -