MPX2100GP
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPX2100GP
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua SENSOR GAUGE PRESS 14.5 PSI MAX
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPX2100GP
Tau Wae MPX2100GP Kaihanga N/A
Whakaahuatanga SENSOR GAUGE PRESS 14.5 PSI MAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4320 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 16 V Kāhua Whakamutunga PCB
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa MPX2100
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Barbed
Tauranga Tauranga Male - 0.19" (4.93mm) Tube Paa / Case 4-SIP Module
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa 0 mV ~ 40 mV (10V)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te Tatari Mahi 14.5 PSI (100 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 58.02 PSI (400 kPa)
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.93mm) Tube 0 mV ~ 40 mV (10V) 4-SIP Module Te tika -