MPX2100D
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPX2100D
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua SENSOR DIFF PRESS 14.5PSI MAX
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
125 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPX2100D
Tau Wae MPX2100D Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 11879 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 16 V Kāhua Whakamutunga PCB
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa MPX2100
Pato Muri Differential Kāhua Port No Port
Tauranga Tauranga - Paa / Case 4-SIP Module
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa 0 mV ~ 40 mV (10V)
Ētahi Ingoa 935321104117 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Te Tatari Mahi 14.5 PSI (100 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei 58.02 PSI (400 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Differential 0 mV ~ 40 mV (10V) 4-SIP Module Te tika -