MKS4F051006G00MSSD
Hua Hua
Tau Wae: MKS4F051006G00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 20% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4F051006G00MSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4F051006G00MSSD
Tau Wae MKS4F051006G00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 20% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50468 pcs Pepa Raraunga MKS4F051006G00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.669" W (31.50mm x 17.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1714
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.142" (29.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose