MKS4G032203G00KSSD
WIMAWIMA
MKS4G032203G00KSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKS4G032203G00KSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4G032203G00KSSD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4G032203G00KSSD
Tau Wae MKS4G032203G00KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 414782 pcs Pepa Raraunga MKS4G032203G00KSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1719
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose