MKS4F043306B00MSSD
Hua Hua
Tau Wae: MKS4F043306B00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 20% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4F043306B00MSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4F043306B00MSSD
Tau Wae MKS4F043306B00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 20% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89719 pcs Pepa Raraunga MKS4F043306B00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1712
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose