MKS4F041504J00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKS4F041504J00JSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: MKS4F041504J00JSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKS4F041504J00JSSD
Tau Wae MKS4F041504J00JSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161835 pcs Pepa Raraunga MKS4F041504J00JSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1708
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose